» Аваков відмовився публічно просити пробачення за злочини своїх підлеглих

30 листопад 2022, Середа, 23:38

Аваков відмовився публічно просити пробачення за злочини своїх підлеглих

5 Червня 2020г.
5eda0f06e92e9

"Я не буду робити того, чого ви хочете, я буду робити те, що повинен робити".

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відмовився публічно просити пробачення за дії поліцейських, які вчинили злочини, підкресливши, що буде робити те, що повинен, а не те, чого хочуть народні депутати02

Про це повідомляє Резонанс 5 травня із посиланням на "LB.ua".

"Ми почули відповіді, але не почули визнання вашої персональної відповідальності за те, що батьки Кирила Тлявова не побачили покарання людей, які вбили їхню дитини. Я хочу, щоб Ви зараз з цієї трибуни попросили пробачення у батьків Тлявова і дівчини, яку 4 години ґвалтували в Кагарлику", - сказала народна депутатка Інна Совсун, звертаючись до Авакова після його виступу.

На це прохання депутатки міністр відреагував доволі різко, заявивши: "Я не буду робити того, чого ви хочете, я буду робити те, що повинен робити. І те, що я повинен зробити, я зроблю".

Він спростував слова депутатки про те, що підозрювані у вбивстві 5-річного хлопчика перебувають на волі. "Один з них, колишній співробітник поліції, зараз затриманий і перебуває у в'язниці, двох відпустив суд під відповідні зобов'язання. У одного неповнолітнього також є запобіжний захід", - підкреслив голова МВС.

ому не треба спекулювати, пані Совсун, не треба грати політичними дивідендами на трагедії, раджу вам. І не вам мене повчати, як кажуть, як Батьківщину любити. Я патріот до мозку кісток і буду працювати на державу, а не на політичні інтереси деяких політичних партій", - підсумував Аваков.