21 червень 2024, П'ятниця, 10:13

Аварія на підстанції в Одеській області: буде створена спеціальна комісія

5 Лютого 2023г.


КИЇВ. 5 лютого. Резонанс. Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький під час брифінгу повідомив, що буде створена спеціальна комісія, яка буде розслідувати обставини аварії на підстанції в Одеській області. Він додав, що за попередніми даними інцидент не є диверсією, передає Резонанс.

Цитата

"Буде працювати спеціальна комісія, яка складатиметься з відповідних держорганів, в тому числі Держенергонагляду і енергетичних компаній, які дослідять детально причини й чітку хронологію подій. Попередньо з нашої точки зору це не є диверсією", - повідомив він.

Деталі

Крім цього, Кудрицький припустив, що причиною аварії стало те, що обладнання, яке декілька разів було пошкоджене внаслідок російських ракетних атак, вичерпало свій технічний ресурс.

"Звичайно таке обладнання має більшу кількість відмов, ніж те, яке таким навантаженням не підлягало. Вся ця серія атак на енергосистему країни дається взнаки іноді не лише під час атак, а і якийсь час після того", - підсумував він.

Нагадаємо

Резонанс повідомляв, що після технологічної аварії на одній із високовольтних підстанцій на Одещині, область зазнала масштабних відключень електроенергії.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поінформував, що до 40% споживачів електроенергії в Одесі досі залишаються без електропостачання.

Для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури та соціальної сфери в Одесу направили 39 електрогенераторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роботи з відновлення критичної інфраструктури на Одещині триватимуть до п'ятниці - Кудрицький