30 вересень 2023, Субота, 02:39

Авіація ЗСУ завдала 13 ударів по ворогу

15 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 15 жовтня. Резонанс. Авіація ЗСУ завдала 13 ударів по опорних пунктах, місцях зосередження живої сили, озброєння та техніки ворога. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Оперативне командування "Південь".

Цитата

"Обстановка на південнобузькому напрямі досить напружена, але контрольована. Противник веде активну оборону та намагається утримати зайняті рубежі. Протягом бойового дня наносив вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів вздовж лінії бойового зіткнення. З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії активізував повіряну розвідку, зокрема в Баштанському та Бериславському районах", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Реактивними системами залпового вогню "Град" та "Ураган" надвечір ворогом випущено з десяток снарядів по Марганцю та Добрій Надії, що на Нікопольщині в Дніпропетровській області. Масштаби пошкоджень уточнюються, попередньо люди не постраждали.

Штурмовою та армійською авіацією 6 разів атаковано напрямок Давидова Брода.

Нашою авіацією нанесено 13 ударів у відповідь, в тому числі по опорних пунктах, місцях зосередження живої сили, озброєння та техніки, зокрема, по позиціях протиповітряної оборони, по пунктах управління і збереження боєзапасу.

Нагадаємо 

У Скадовському та Херсонському районах окупанти викрали двох людей за проукраїнську позицію.