25 травень 2024, Субота, 08:02

Бабіков звинуватив Сухачова в підробці документів — той сам заповнив листок бесіди

29 Грудня 2020г.
13 Main

Колишній заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков заявляє, що в день підписання наказу про звільнення виконувач обов'язків директора ДБР Олексій Сухачов не провіві з ним бесіду, особисто заповнив листок бесіди, сам підготував і самому собі направив подання про його звільнення.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook, передає Резонанс із посиланням на Українські Новини.

"І за підсумками року, що минає в номінації "Слабоумство і відвага" беззаперечним переможцем визнається Олексій Сухачов - випадково виконуючий обов'язки Директора ДБР. Стало зрозуміло, чому замість заперечень на позов і документів у конверт поклали чисті аркуші паперу. Після ознайомлення зі справою в адмінсуді виявлено цікаві документи. Виявляється 30.10.20, тобто в день підписання наказу про звільнення, Сухачов не тільки провів зі мною бесіду, особисто заповнив листок бесіди, але і сам підготував і самому собі направив подання про моє звільнення. І не важливо, що наша запланована 30.10 .20 на 14:45 зустріч так і не відбулася через виклик Сухачова в ОП для доповіді у справах, де є компромат на Тупицького О. (голова Конституційного Суду Олександр Тупицький), і що географічно ми не могли перебувати в одному місці", — написав він.

Також Бабіков зазначив, що бланк бесіди, як і подання, Сухачов заповнив своєю рукою і сам же написав, що Бабіков відмовився від підпису.

Він додав, що співробітники ДБР відмовилися виступати свідками нібито його присутності.

"Засмучує те, що таким важливим органом розслідування керує людина з унікальними здібностями, і який ні дня не працював ні слідчим, ні керівником слідчого підрозділу. Та й в керівництві ГБР вже не залишилося жодної людини з досвідом керівництва слідчими. Де ж нам ще ... реформ не вистачає ?! "PS Льошик, сподіваюся побачити акт про відмову від підпису, як того вимагає п.106 Положення проходження служби в ДБР", — додав Бабіков.

Фото: Facebook Александр Бабиков

Фото: Facebook Александр Бабиков

 

Фото: Facebook Александр Бабиков

Як повідомлялося,Сухачов підписав наказ про звільнення Бабікова.

Офіс генпрокурора відкрив справу про перевищення повноважень ДБР при звільненні Бабікова.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом Бабікова про відновлення його на посаді.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram