» Баканов розповів, як “підвищить ефективність боротьби з контрабандою”

07 липень 2022, Четвер, 11:02

Баканов розповів, як “підвищить ефективність боротьби з контрабандою”

6 Листопада 2019г.
24423379

Служба безпеки України суттєво підвищить ефективність боротьби з контрабандою та контролю за переміщенням товарів через кордон після запуску єдиної електронної бази доручень на проведення митного огляду, яку запускає українська митниця спільно з СБУ.

База передбачає централізовані надсилання доручень від правоохоронних органів на проведення митного огляду товарів і транспортних засобів. Процес відбуватиметься в електронному вигляді та допоможе зосередити всі запити в одному місці. «Перші доручення в онлайн-формі надійдуть саме від Служби безпеки України», ‒ наголосив голова СБУ Іван Баканов.

Про це пише Резонанс 6 листопада 2019 року із посиланням на пресцентр СБ України.

У спецслужбі твердять, що упровадження системи дозволить відмовитись від надсилання правоохоронцями запитів у паперовому вигляді до конкретного митного посту. За такою процедурою неможливо було відслідкувати проведення митного огляду, і відповідно збільшувалась кількість зловживань на місцях. Запуск централізованого надсилання через електронну систему доручень мінімізує такі явища.

- Це буде дієвим механізмом для знищення корупційних схем на кордоні, ‒ впевнений Баканов.

"Служба безпеки України системно реалізує низку ініціатив, спрямованих на забезпечення максимальної прозорості роботи відомства. Взаємодія з колегами та обопільний контроль у межах роботи електронної бази доручень ‒ важливий крок для досягнення поставленої мети", - акцентували у відомстві.

ЧИ ДОТРИМУЄТЬСЯ НОВА ВЛАДА СВОЇХ ОБІЦЯНОК