13 квітень 2024, Субота, 13:44

Бахмут став “справжнім пеклом”: на зміну “Вагнеру” прийшли десантники – український командир

31 Січня 2023г.


КИЇВ. 30 січня. Резонанс. Постійні бої у місті Бахмут та навколо нього перетворилися на "справжнє пекло". російські війська намагаються взяти під контроль шосе Костянтинівка-Бахмут, заявив український командир в інтерв'ю українському телебаченню, передає Резонанс.

Цитата

"Бо вже п'ять-шість місяців під Бахмутом справжнє пекло. Противник постійно атакує. І ми можемо більше спостерігати за тим, як змінюється погода, яка, до речі, дуже сильно впливає на боєздатність, бойовий дух і побутові умови кожного військовослужбовця", - розповів Володимир Назаренко, заступник командира батальйону "Свобода" 4-ї бригади швидкого реагування Національної гвардії України.

Деталі

Він зауважив, що не може точно сказати, чи проводять російські війська повномасштабний наступ і чи змінилася їхня тактика, але схоже, що Вагнера тепер замінили російськими десантниками.

Далі Назаренко сказав, що українські бійці "роблять неймовірну роботу та є справжніми героями".

"Ворог намагається взяти під контроль трасу Костянтинівка-Бахмут. У нього це не виходить. Наші бійці намагаються щосили: Збройні Сили та Нацгвардія роблять неймовірну роботу, вони справжні герої. Ворог зазнає величезних втрат", - сказав він.

"Те, що ми бачимо, це те, що "Вагнера" практично повністю знищено. На зміну їм прийшли десантники, які також майже щодня зазнають втрат не лише у живій силі, а й у бронетехніці", - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда CNN стала свідком запеклих боїв, що тривають під Бахмутом