13 квітень 2024, Субота, 15:31

БЕБ припинило діяльність підпільного цеху з виробництва цигарок на Волині: оголошено підозри

24 Січня 2023г.


КИЇВ. 24 січня. Резонанс. Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області припинили діяльність підпільного цеху з виробництва цигарок. Трьом особам повідомлено про підозру, повідомляють у пресслужбі БЕБ, передає Резонанс.

Наразі встановлюється повне коло причетних осіб та перевіряється інформація щодо незаконного вивезення тютюнової продукції до країн Європейського Союзу.

Деталі

Відомо, що підозрювані організували підпільний цех із виробництва тютюнових виробів відомої світової марки, а також їх зберігання на території Волинської області. У подальшому підроблені цигарки продавалися на Львівщині. За попередніми оцінками, виробничі потужності дозволяли виготовляти до 20 тис. пачок цигарок щодоби.

Цитата

“Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили устаткування для виготовлення цигарок, обладнання для їх пакування, обгортки пачок та понад 5,5 тонн тютюну. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 20 млн грн, у тому числі вартість підакцизної продукції становить 2 млн гривень.

Наразі підозрюваним обрано запобіжний захід. З метою відшкодування заподіяної шкоди накладено арешт на майно підозрюваних”, - повідомляють детективи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Територіального управлінням БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури та при оперативному супроводі управління стратегічних розслідувань Нацполіції України у Львівській області.

Раніше

Генеральному директору найбільшого дистриб'ютора тютюнових виробів в Україні повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків у сумі понад 270 млн грн.