21 вересень 2023, Четвер, 12:07

Більшість не підтримує фарс: на “референдумі” проголосувало лише 20% маріупольців

29 Вересня 2022г.


КИЇВ. 27 вересня. Резонанс. Зі 100 тисяч людей, які залишилися у Маріуполі, на псевдореферендумі проголосувало лише 20%. Про це під час брифінгу повідомив мер міста Вадим Бойченко, інформує Резонанс із посиланням на Telegram міськради.

Цитата

"Референдум – це інструмент, що визначає пряму демократію. У Маріуполі з понад 540 тисяч жителів залишилося близько 100 тисяч. Цю частку маріупольців змушують ставити галочку, бо до них приходять люди з автоматом. Зараз зі 100 тисяч у місті проголосувало всього 20% людей. Це свідчить, що жителі не підтримують цей фарс. Люди розуміють, хто знищив їх місто. російські окупанти вбили у два рази більше мирних людей, ніж німці у роки Другої світової війни. Про який демократичний вибір тут йде мова?” - сказав Бойченко.

Деталі

За словами мера, у псевдореферендумі взяло участь не більше ніж 5% від усієї кількості маріупольців.

Бойченко підкреслив, що справжню позицію маріупольці показали 24 вересня, коли у різних містах України вийшли з прапорами та заявили: “Маріуполь – це Україна!”.

Нагадаємо

У захопленому Маріуполі російські окупанти можуть мобілізувати 10 тисяч чоловіків на війну проти України. Підставою для цього стануть фіктивні результати псевдореферендуму.