» Богдан назвав “літературним жартом” свою заяву про виїзд із України

05 грудень 2022, Понеділок, 00:32

Богдан назвав “літературним жартом” свою заяву про виїзд із України

14 Вересня 2020г.
01e136f8d45d11a5f1157f9cf2fbf67426abbb22

Ексголова Офісу Президента Андрій Богдан заявив, що не покидав Україну після інтерв’ю з Дмитром Гордоном – це був "літературний жарт".

Про це повідомляє Резонанс 14 вересня із посиланням на УНН.

"Я не переходив кордон, адже це було б порушення чинного законодавства, це був мій "літературний жарт", оскільки саме так діяв Остап Бендер...і я був не далеко, на території України – це районний центр Вилкове й саме там зробив фотографію та виставив, щоб потролити та посміятися зі своїх недругів", - заявив Богдан.

За його словами, після інтерв’ю до нього не надходили погрози щодо фізичної розправи.

"Хоча, якщо дивитися на історію зі спаленою Tesla - це була загроза. Я в інтерв’ю розповів, що це не одна машина, а дві машини, які були спалені в один час у різних місцях Києва.. і це звичайно була погроза мені, як політику, адвокату, людині, яка володіє певними знаннями", - сказав він.

Як повідомлялося, колишній голова Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що залишив територію України після того, як дав інтерв’ю одному з українських ЗМІ, де, зокрема, йшлося про діяльність президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, ексголова Офісу Президента Андрій Богдан отримав повістку на допит як свідок до Державного бюро розслідувань.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.