» Бомби не скидали: у Британії спростували обстріл військовими РФ есмінця біля окупованого Криму

10 серпень 2022, Середа, 13:24

Бомби не скидали: у Британії спростували обстріл військовими РФ есмінця біля окупованого Криму

24 Червня 2021г.


КИЇВ. 23 червня. Резонанс. Міністерство оборони Великої Британії спростувало інформацію Міністерства оборони Росії, заявивши, що їх корабель мирно йшов через територіальні води України, відповідно до міжнародного права. Про це йдеться в офіційному повідомленні пресслужби Міноборони Великої Британії у Twitter, передає Резонанс.

Цитата

"Попереджувальних пострілів по HMS Defender не проводилося. Корабель ВМС Великої Британії здійснює мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права", - йдеться в повідомленні.

Деталі

У повідомленні, опублікованому п'ятьма хвилинами раніше, говориться, що "росіяни проводили навчання з артилерійської стрільби в Чорному морі і заздалегідь попередили морське співтовариство про свою діяльність.

"У HMS Defender не стріляли, і ми не визнаємо твердження про те, що на шляху скидалися бомби", - зазначили у відомстві.

Контекст

23 червня федеральні інформагентства передали повідомлення Міноборони РФ, що російський сторожовий корабель виконав попереджувальну стрільбу у бік британського есмінця Defender, який порушив "кордон" в Чорному морі, біля окупованого РФ Криму.

Також повідомлялося, що літак Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу корабля, який після цього покинув "кордон РФ". Британський військовий аташе був викликаний в Міноборони.