21 лютий 2024, Середа, 17:53

Бойовики на Донбасі обладнують нові полігони, стрільбища і танкодроми – розвідка

2 Липня 2021г.


КИЇВ. 2 липня. Резонанс. В районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі бойовики обладнують нові полігони, стрільбища і танкодроми, на яких вже у липні будуть проводитися заняття з російськими найманцями. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, передає Резонанс.

Цитата: 

"Командування ЗС РФ посилює підготовку до застосування з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Окупанти обладнують у районах дислокації 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК нові полігони, стрільбища і танкодроми, на яких вже у липні будуть проводитися заняття з російськими найманцями", - йдеться в повідомленні.

Деталі 

У ГУ розвідки Міноборони зазначають, що протягом цього тижня спостерігається активізація противником підготовки до проведення диверсійно-розвідувальних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООС: зафіксовано 13 порушень "режиму тиші" з боку бойовиків

На передових позиціях окупантів збільшилась присутність особового складу розвідувальних та саперних підрозділів, зросла кількість випадків проведення розвідки місцевості російськими кадровими офіцерами Південного військового округу ЗС РФ.

Доповнення 

За інформацією Головного управління розвідки, командування російських окупаційних військ збільшило інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних груп, сформованих переважно з кадрових офіцерів ЗС РФ.