» Бойовики у денні години дотримувались тиші на Донбасі – штаб ООС

27 травень 2022, П'ятниця, 04:00

Бойовики у денні години дотримувались тиші на Донбасі – штаб ООС

14 Серпня 2021г.


У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що підтримувані Росією бойовики у денні години суботи дотримувалися режиму тиші на Донбасі.

«Від початку цієї доби порушень режиму припинення вогню з боку російських окупантів не зафіксовано», – йдеться в повідомленні штабу.

Незаконні збройні формування не робили наразі заяв про перебіг бойових дій 14 серпня.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

За даними української делегації в Тристоронній контактній групі, за рік дії режиму припинення вогню на Донбасі зафіксували 1995 обстрілів, загинули 45 військових, 163 – поранені.