28 лютий 2024, Середа, 18:37

Брат голови ОАСК Вовка вийшов із СІЗО. За нього внесли 7,6 млн грн застави

15 Грудня 2021г.


КИЇВ. 15 грудня. Резонанс. За експосадовця Служби зовнішньої розвідки Юрія Зонтова, який є братом голови ОАСК Павла Вовка, внесли заставу у розмірі 7,6 млн грн. Він вийшов із СІЗО. Про це Резонанс повідомила речниця САП Ольга Постолюк.

Деталі

Постолюк підтвердила, що за Зонтова внесли 7,6 млн грн застави й він вийшов із СІЗО.

Доповнення

Вищий антикорупційний суд взяв під варту брата голови ОАСК Павла Вовка — Юрія Зонтова, якого підозрюють у підбурюванні до надання хабара у сумі 100 тисяч доларів.

Зонтову зменшили розмір застави з понад 35 млн гривень до 7,61 млн грн.

В листопаді цього року правоохоронці завершили розслідування стосовно експосадовця Служби зовнішньої розвідки Юрія Зонтова, який є братом голови ОАСК Павла Вовка.

Суть справи

За інформацією НАБУ і САП, адвокати за 100 тис. доларів США обіцяли “вирішити” питання з винесенням рішення у справі, яка слухається в Окружному адміністративному суді Києва. Їх було викрито 6 квітня 2021 року.

Їх затримали. Під час обшуків у затриманих виявлено антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича, чималі грошові кошти — понад 3,7 млн дол. США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів — загалом понад 130 млн грн.

Юрія Зонтова, який до того ж працював у Службі зовнішньої розвідки, спочатку відсторонили на період досудового розслідування, і врешті - звільнили з військової служби.