21 вересень 2023, Четвер, 11:09

“Це постановочне шоу”: у Силах оборони Півдня прокоментували “відхід” росії з Херсона

9 Листопада 2022г.


КИЇВ. 9 листопада. Резонанс. Заяви російського командування про відхід з Херсона можуть бути «постановковим шоу», а говорити про звільнення Херсона ще зарано. Про це заявила в ефірі Дождя начальник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Резонанс.

Деталі

Оголошення про відведення військ із Херсона Гуменюк назвала спробою російського керівництва «зберегти обличчя» та зазначила, що це відбувається не вперше.

«Те, що зараз заявляється (про відведення російських військ з Херсона – ред.) — це спроба створити певне враження, що зберігатимуться життя солдатів, що зберігатиметься мирне населення — і чергова демонізація збройних сил України», — сказала Гуменюк.

За її словами, справжня військова операція вимагає режиму інформаційної тиші, а «постановочне шоу з проголошенням таких серйозних і важких рішень — це давно зрозумілий метод виправдання себе».

При цьому, як зазначає Гуменюк, рубежі оборони під Херсоном створено, а регулярні російські війська перебувають на місцях та готові тримати оборону.

Заява російського командування, як вважає Гуменюк, може бути «елементом інформаційно-психологічної операції, щоб створити помилкове враження про справжні наміри».

Доповнення

міністр оборони росії сергій шойгу наказав вивести російські війська з правого берега Херсонської області.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявляв, що поки що рано говорити про виведення російських військ з Херсона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського відповіли про можливість переговорів з росії після деокупації Херсона