22 лютий 2024, Четвер, 08:13

“Це важко пояснити українським громадянам, які воюють і проливають свою кров” – нардеп про роботу букмекера 1xBet

26 Вересня 2022г.


КИЇВ. 26 вересня. Резонанс. Проросійська букмекерська контора 1xBet не повинна працювати в Україні, а вплинути на це мають високопосадовці, наклавши на компанію санкції та націоналізувавши її. Таку думку в коментарі Резонанс висловила перша заступниця голови комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури, народний депутат Юлія Клименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Железняк розповів, коли Верховна Рада буде розглядати питання щодо накладення санкцій проти 1xBet

Цитата

“Такі компанії (1xBet, - ред.) не повинні працювати в Україні. Просто це треба взяти і зробити, а не займатися політичними і корупційними іграми. Списки формує КМУ, затверджує РНБО і підписує Президент. Я надсилала не один лист і до РНБО, і до КМУ, надсилаю депутатські звернення, нагадуючи їм, що вони повинні виконувати закон і конфісковувати активи”, - наголосила Клименко.

Вона підкреслила - питання того, що такі компанії як 1xBet і досі фактично продовжують свою роботу в Україні, ставить під сумнів політичну волю.

“Тут питання таке: або це дійсно хтось складні юридичні процедури не може пройти, або немає політичної волі. Я думаю, що це важко пояснити українським громадянам, які воюють і проливають свою кров за Батьківщину. Це треба взяти і зробити”, - заявила вона.

Контекст

6 вересня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей позбавила ліцензій ТОВ “Твоя беттінгова компанія”, яка працювала в Україні під брендом 1хBet.

За результатами перевірки інформації у документах, які подала ТОВ “ТБК” (1xBet), коли отримувала ліцензії для роботи в Україні, були виявлені недостовірні відомості в контексті зв’язку ТОВ “ТБК” (1xBet) з державою-агресором.

Водночас офіційний сайт з доменним ім’ям 1xbet.ua, на який Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видавала ліцензії росіянам, не працював в Україні взагалі, однак всі сайти-дзеркала, попри анулювання ліцензій і досі доступні для українських гравців: на них можна ставити ставки, грати в онлайн-казино та ігри.

Окрім того, росіяни, які причетні до створення 1xBet - Роман Семіохін, Сергій Каршков та Дмитро Казорін - і досі не потрапили до санкційного списку України, як і сама компанія.

У Міністерстві юстиції України заявили, що саме Комісія з регулювання державних ігор та лотерей має ініціювати введення таких санкцій проти букмекера, однак там не бачать для цього ніяких підстав.