13 квітень 2024, Субота, 23:02

“Це зробили нелюди, і вони відповідатимуть”: Зеленський про ворожий удар по цивільній гуманітарній колоні у Запоріжжі

1 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 30 вересня. Резонанс. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що російські окупанти свідомо вдарили по гуманітарній колоні в Запоріжжі, загарбники знали, куди влучать їхні ракети, передає Резонанс.

Цитата

"Ворог розпочав цей день зі свідомого й абсолютно прорахованого вбивства українців у Запоріжжі. Ракетний удар по цивільній автоколоні. Станом на цей час – 30 загиблих. Майже сто поранених і травмованих. Російські військові знали, куди влучать їхні ракети. Це зробили нелюди. Від першого до останнього. Від того, хто віддав цей наказ, і до всіх, хто цей наказ виконав. Вони відповідатимуть. Обов’язково. Перед законом і перед людьми. Людьми! Саме тому ми впевнені в нашій перемозі. Саме тому ми перебрали ініціативу у війні. Саме тому ми зараз досягаємо відчутних результатів на полі битви... і це дуже важливо. Вітаю героїв! Бо ми залишаємося людьми й здобуваємо підтримку від людей – від усіх людей світу. Від кожного й кожної, хто відчуває біль, коли дізнається про свідоме вбивство ні в чому не винних людей", - сказав він.

Зеленський також додав, що тим часом у москві влаштували якийсь фарс.

"У москві сьогодні відбувся якийсь там черговий фарс. Щось там відзначали. Щось там скандували. Співали на площі. Говорили про Запоріжжя... Коли вони самі ж у Запоріжжі влаштували таке. Нелюди. Вічна пам’ять усім загиблим від російських терактів!", - наголосив він.

Додамо 

Повідомляється про 30 загиблих та 88 поранених внаслідок чергового воєнного злочину росії у Запоріжжі. Серед померлих є двоє дітей: 11-річна дівчинка та 14-річний хлопчик. Поранення зазнала також 3-річна дівчинка.

Нагадаємо 

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження через ракетний удар російських військ по колоні з цивільними на околиці Запоріжжя.