30 травень 2024, Четвер, 02:27

Через вибухи на артскладі під Маріуполем судитимуть екскомандира в/ч

30 Березня 2021г.
Ubhnk

До Володарського районного суду Донецької області направлено обвинувальний акт стосовно екскомандира однієї з військових частин за недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, що заподіяло тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 425 КК України).

Про це повідомив Резонансу 30 березня керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил Андрій Глумаков.

За даними слідства, що здійснювалося теруправлінням ДБР у м. Краматорську під процесуальним керівництвом спецпрокуратури ОС, службова недбалість полковника однієї з в/ч у зоні проведення Антитерористичної операції призвела до збитків державі у 32 млн грн.

"Внаслідок пожежі 22 вересня 2017 року на військовому артилерійському складі в селі Новоянісоль Нікольського району Донецької області відбулася детонація та знищення боєприпасів, остаточну вартість яких наразі підтверджено висновками судових експертиз", - уточнили в Офісі Генерального прокурора.

У прокуратурі вважають, що екскомандир не забезпечив належний стан пожежної безпеки, не організував покіс сухої трави та облаштування мінералізованої смуги з очищеного ґрунту, що могла б запобігти та унеможливити розповсюдження вогню на території ввіреного польового артилерійського складу. Як наслідок, пожежа, що виникла внаслідок загоряння сухої трави у полі поряд зі складом, перекинулася на територію артскладу військової частини.

Як повідомляла Державна служба України з надзвичайних ситуацій, о 15:40 22 вересня поблизу с. Новоянісоль Нікольського р-ну на території тимчасового сховища боєприпасів військової частини Міністерства оборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. О 05:47 23 вересня пожежу ліквідовано. Жертв та постраждалих немає

РОЗСЛІДУВАННЯ ВИБУХІВ НА СКЛАДАХ У КАЛИНІВЦІ: ЗА НЕДБАЛЬСТВО ОШТРАФУВАЛИ НАЧАЛЬНИКА РЕЖИМНОЇ СЛУЖБИ ВІННИЦЬКОГО ВІДДІЛУ ВСП

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram