12 квітень 2024, П'ятниця, 12:22

ДБР розслідує оборудку львівського Держгеокадастру

24 Грудня 2019г.
Госгеокадастр Львов

Слідчі львівського територіального управління Державного бюро розслідувань проводять досудове розслідування за фактом замаху керівництва головного управління Держегеокадастру у Львівській обл. на незаконне відчуження земельної ділянки площею 26,75 га.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР. За попередньою інформацією, посадовець, діючи у змові з підлеглими та іншими особами, видав та підписав накази про надання згоди на поділ ділянки та розробку проектів землеустрою.

Орієнтовна вартість земельної ділянки становить понад 25 млн грн. Ділянка 26,75 га перебуває у комунальній власності, тому Держгеокадастр не може нею розпоряджатися, зазначають у ДБР.

Слідчі ДБР провели ряд обшуків та вилучили документи,  які підтверджують протиправну діяльність посадових осіб.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює  прокуратура Львівської обл. Оперативний супровід - Управління стратегічних розслідувань Нацполіції у Львівській обл.

Дії посадовців кваліфіковані як зловживання владою або службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України).