22 лютий 2024, Четвер, 09:44

ДБР у звільнених населених пунктах Донеччини виявило штаб окупантів з важливою документацією

7 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 7 жовтня. Резонанс. Державне бюро розслідувань виявило в одному зі звільнених населених пунктів Донеччини штаб окупантів з важливою документацією, інформує Резонанс.

Деталі

У населеному пункті Яцьківка під Лиманом працівники ДБР виявили штаб окупантів. Штаб росіяни облаштували в одному з приватних будинків. У будівлі знайдено списки полонених та незаконно заарештованих людей. З-поміж іншого вилучено документи з даними осіб та анкети кандидатів на посади, які вирішили працювати на загарбників у захоплених підприємствах та організаціях.

Виявлені докази ретельно вивчатимуться ДБР з метою притягнення до відповідальності кожного, хто вчинив дії проти національної безпеки.

Стабілізаційні заходи у деокупованому Лимані тривають. Проводяться першочергові слідчі дії, зокрема й у межах вже відкритих кримінальних проваджень відносно місцевих зрадників та колаборантів.

Слідчі продовжують збирати доказову базу причетності фігурантів до співпраці з окупантами та проведенні підривної діяльності проти державної цілісності та суверенітету України.

Вилучено мобільні телефони, карти пам’яті та іншу техніку. Зібрано свідчення місцевих мешканців про вчинення правопорушень.

Нагадаємо

В Україні суд арештував пасажирський літак, який власник-колаборант планував передати російським окупантам після захоплення південних областей.