03 червень 2023, Субота, 01:11

ДБР з’ясовує обставини убивства солдатом інспектора прикордонної служби

19 Березня 2019г.
1

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, розслідують обставини отримання смертельного поранення військовослужбовцем Мостиського прикордонного закону Державної прикордонної служби. Про це Резонансу повідомили у Державному бюро розслідувань.

За попередньою інформацією, 18 березня, близько 13 години, під час несення служби, 20-річний солдат строкової служби відділу прикордонної служби «Сянки» впритул здійснив постріл з автомату в інспектора прикордонної служби. Після цього він завдав пораненому удар прикладом автомата по голові, від чого інспектор впав на землю. Солдат продовжив бити вже лежачого прикордонника ногами. Зупинили його інші військовослужбовці.

Пораненому відразу викликали карету «швидкої допомоги» та у тяжкому стані доставили до Турківської центральної клінічної лікарні. Дорогою до лікарні інспектор прикордонної служби помер.

Військовослужбовець, зі зброї якого пролунав постріл, затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі львівського теруправління ДБР проводять досудове розслідування за статтею «умисне вбивство» (ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України).

Державна прикордонна служба висловлює співчуття сім’ї та близьким загиблого, - йдеться у офіційному повідомленні на сайті ДПСУ.  Керівництвом Прикордонної служби створено ситуативну групу для проведення розслідування та повідомлено правоохоронні органи, в тому числі органи прокуратури. Наразі детально встановлюються всі обставини, що могли призвести до даної події.