17 червень 2024, Понеділок, 12:55

Де купити оригінальні запчастини на мотоблок Вітязь?

9 Червня 2024г.
6664938906b356.57054734

Невелика агротехніка стала невід'ємною частиною малих і середніх домоволодінь, оскільки дала змогу механізувати і спростити значну частину робіт, а доступна ціна лише сприяла її популяризації. І компанія «Вітязь» посіла в цій ніші своє важливе місце, закріпивши за собою статус одного з найкращих виробників мотоблоків і двигунів різної потужності, що працюють на бензиновому і дизельному паливі. До того ж, техніка має високу ремонтопридатність і деталі представлені на ринку в широкому асортименті.

Які запчастини до мотоблоків Вітязь купують найчастіше

Які купити запчастини до мотоблоків Вітязь

Агрегати цього виробника добре себе зарекомендували, але тривала експлуатація, механічні пошкодження, погане техобслуговування можуть призвести до поломок. Найчастіше заміни вимагають витратні матеріали – свічки запалювання, фільтри, прокладки і кільця, робити це потрібно через кожні 2000 годин роботи. Саме своєчасне ТО дає змогу продовжити термін служби основних вузлів техніки. В іншому випадку з ладу можуть вийти:

 • двигун;
 • клапани;
 • паливний насос;
 • система запалювання;
 • зчеплення.

Купити ці запчастини на мотоблок Вітязь можна в інтернет-магазині Мотоблок-ТАТА – одному з найбільших постачальників оригінальних комплектуючих до садової та мототехніки. Наприклад, у каталозі товару розміщені балансувальні вали з шестірнею і без, для моторів 178F і 195N, вентилятори в зборі та окремо. Якщо у вас виникають труднощі з підбором деталей, вам нададуть консультацію та допоможуть вибрати запчастини відповідно до моделі та потужності агрегату.

Який можна купити двигун бензиновий на мотоблок?

Де купити двигун бензиновий на мотоблок

Будучи серцем будь-якої техніки, ДВЗ відіграє ключову роль у його роботі, тому поломки хоч і трапляються рідко, але можуть вимагати якщо не капітального ремонту, то заміни всього вузла. Новий двигун потрібно купувати з урахуванням потужності та класу агрегату, особливостей ходової, габаритів і розмірів посадкового місця. Також, на сайті https://motoblok-tata.com.ua, бензинові мотори на мотоблоки можна вибрати за такими параметрами, як:

 • марка двигуна;
 • об'єм ДВЗ;
 • конструкційні особливості виходу вала;
 • максимальний крутний момент;
 • тактність;
 • конструкція мотора;
 • виробник, але іноді вузли виробляються фірмами-підрядниками, тому краще уточнювати сумісність з вашою моделлю мотоблока, до того ж, багато запчастин є взаємозамінними для китайських агрегатів.

Іноді новий бензиновий мотор на мотоблок встановлюють для того, щоб збільшити потужність техніки, але варто відразу зазначити, що таке збільшення припустимо не більше ніж на 3 к.с. У Motoblok-TATA представлені вузли для легких, середніх і важких мотоблоків за прийнятними цінами, а доставка діє на всій території України і здійснюється щодня, тому навіть у розпал сезону ви зможете швидко отримати необхідні деталі і відремонтувати техніку.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).