04 червень 2023, Неділя, 16:26

Депутат БПП назвав міністра Петренка головою “штабу корупції”

14 Червня 2016г.

"Якщо розглянути Міністерство юстиції як один з тих органів, який повинен займатися реформою судової системи, то воно просто не здатне на це. Я переконаний, що Міністерство юстиції - це просто штаб корупції. Там все керівництво повністю корумпована, включаючи міністра", - заявив в інтерв'ю телеканалу "112-Україна" нардеп від БПП Аркадій Корнацький.

Про те, що міністр юстиції Павло Петренко є керівником найбільш корумпованого органу державної влади, Корнацький заявив, відповідаючи на питання журналіста: "Що потрібно зробити, щоб дійсно запустити реформу правоохоронних органів?".

"Для того, щоб запустити реформу судової та правоохоронної системи, і взагалі будь-які реформи, які у нас зараз в значній мірі імітуються, потрібно, щоб впровадженнями цих реформ керували професійні і чесні люди. Зараз таких людей у нас дуже мало", - пояснив політик.

За словами депутата, сподіватися на те, що будь-яка система контролю або громадського контролю спрацює і зупинить розгул корупції - "це те ж саме, що сподіватися, що в економіці наведе порядок ринок".

"Хто керував люстрацією в Україні? Люстрація повністю завалена так званими громадськими активістами, євроінтеграторами. А судова реформа? А ці зміни в Конституцію, напрацьовані "анімаційним пакетом реформ", як я його називаю. Вони постійно підсовують президенту закони, які не те, що не досконалі, а просто безграмотні з юридичної точки зору", - поскаржився політик.