21 травень 2024, Вівторок, 18:58

Депутат Євтушок лобіює інтереси скандального підприємства, – ЗМІ

16 Лютого 2021г.
Image

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок намагається лобіювати інтереси автосервісу ТОВ "Фірма Журавлина" (Сарни) проти міжнародної компанії Scania у Тимчасовій спеціальній комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів.

Про це пише Резонанс 16 лютого із посиланням на MIA Вектор Ньюз.

Депутат Сергій Євтушок лобіює інтереси скандального підприємства у спорі зі шведськими інвесторами

Зокрема, йдеться про засідання ТСК від 4 лютого 2021 року, під час якого розглядалося питання міжнародної компанії Scania, яка захищає свої інтереси в українському суді за позовом автосервісу ТОВ "Фірма Журавлина". Раніше Господарський суд Київської області задовольнив вимоги автосервісу і зобов'язав Scania виплатити 123 млн грн нібито недоотриманого колишнім дилером прибутку з 2012 року. На даний момент рішення, яке спровокувало обурення серед інвесторів, знаходиться на розгляді в апеляції.

З виступу колишнього мера міста Сарни (а нині народного депутати) стає зрозумілим, що Сергій Євтушок вирішив виступити на захист ТОВ "Фірма Журавлина" не просто так. За словами самого народного депутата, ця організація надавала йому безкоштовну допомогу в прибиранні міста від снігу, а працівників підприємства щорічно відзначали як гордість міста.

У незаангажованих слухачів, які були присутні на засіданні ТСК, також виникли досить логічні запитання:

- А чи не для відпрацювання комерційних інтересів на користь ТОВ «Фірма «Журавлина» пан С. Євтушок балотувався у народні депутати?

- На яких підставах С. Євтушок як мер міста Сарни перевіряв ТОВ «Фірма «Журавлина» на дотримання трудового законодавства (чи офіційно укладені контракти)?

- На яких підставах народний депутат втручається у господарський спір між «Сканія Україна» та «Фірма «Журавлина», і лобіює дружню для себе компанію, представник якої навіть не з’явився на засідання ТСК?

- Чому народний депутат не соромиться публічно казати про те, що на посаді мера отримував від комерційної фірми безоплатні послуги?

В даному випадку, ймовірно, можуть бути присутні й корупційні аспекти такої активності народного депутата.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram