21 лютий 2024, Середа, 17:37

Держреєстратор підозрюється у незаконному скасуванні арешту підприємства з метою отримання хабара

23 Грудня 2020г.
3(2329)

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 5 слідчим відділом Оболонського УП ГУНП у м. Києві повідомлено про підозру державному реєстратору за фактом незаконного скасування арешту на майно підприємства (ч. 1 ст. 365-2 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 23 грудня із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до державного реєстратора – адміністратора юридичних та фізичних осіб - підприємців управління «ЦНАП» звернувся громадянин, з пропозицією здійснення незаконної реєстраційної дії, а саме безпідставного скасування арешту стосовно столичного підприємства, накладеного на підставі рішення суду.

З метою отримання неправомірної вигоди, держреєстратор вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомості про скасування заборони вчинення реєстраційних дій (арешту). Зазначивши при цьому ухвалу одного з районних судів, яка в дійсності ніколи не виносилися.

Внаслідок злочинних дій державного реєстратора створено можливість для вчинення наступних реєстраційних дій щодо незаконної зміни керівника столичного підприємства та, як наслідок, заподіяння матеріальної шкоди в розмірі 250 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram