05 червень 2023, Понеділок, 20:24

ДФС ліквідувала схему незаконного імпорту та продажу авто на Волині та Рівненщині

29 Березня 2017г.
i074745

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС ліквідували схему імпорту до України із заниженням митних платежів транспортних засобів та їх продажу, яка діяла на території Волинської та Рівненської областей. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

У рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено двох уродженців Волинської області, які у період січня 2016 - лютого 2017 рр., використовуючи підконтрольні підприємства, основний вид діяльності яких - торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами, імпортували на митну територію України з Польщі, Німеччини, Великобританії та Китаю автомобілі із заниженням митних платежів. З даною метою для митного оформлення подавалися документи, в які завідомо вносилися неправдиві відомості щодо вартості імпортованих транспортних засобів.

В подальшому автомобілі продавалися за готівку фізичним особам без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, а документально реалізація відображалася в адресу фіктивних підприємств.

Такі дії фігурантів призвели до ухилення від сплати майже 28 млн грн податків. Тривають слідчі дії.

Фото: rivne1.tv