» Важливо, щоб армія поважала міністра оборони, – Зеленський представив Тарана

21 березень 2023, Вівторок, 05:57

Важливо, щоб армія поважала міністра оборони, – Зеленський представив Тарана

11 Березня 2020г.
1

Президент України Володимир Зеленський представив колективу Міністерства оборони України нового керівника – Андрія Тарана.

Під час зустрічі глава держави наголосив, що пріоритетом роботи нового міністра має стати забезпечення високої обороноздатності країни.

Про це інформує Резонанс 11 березня із посиланням на Офіс президента України.

Президент зазначив, що основу будь-якої армії складають люди, тому всі стратегії оборонного відомства мають бути спрямовані передусім на людину.

«Мова про гідне забезпечення наших військових сучасним та ефективним озброєнням, підвищення рівня підготовки, посилення соціальної захищеності людей у погонах. Наші військові віддають Батьківщині сили, здоров’я, віддають життя, а отже – вони повинні мати потужний «мотиваційний пакет», – наголосив Зеленський.

Президент відзначив важливість ставлення армії до міністра оборони.

«Ми розуміємо, що, згідно зі стандартами НАТО, міністром оборони повинна бути цивільна людина, але в нас триває війна. І для мене дуже важливо, щоб армія поважала міністра оборони», – сказав Володимир Зеленський.

Новопризначений міністр оборони України Андрій Таран подякував Верховному Головнокомандувачу за довіру та запевнив: на посаді робитиме все для виконання складних завдань, які стоять перед міністерством. За його словами, головний пріоритет – забезпечення високої обороноздатності країни.

НОВА АРМІЯ: ВИКРИТІ ЧЕРГОВІ РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ ПІД ЧАС БУДІВНИЦТВА КАЗАРМ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Напередодні цього призначення журналіст Станіслав Речинський розповів у соцмережі про скандал, пов‘язаний із прізвищем нового очільника Міноборони.

За його даними, у липні 2015 року в Twitter Ради нацбезпеки і оборони України з'явилася інформація про нібито звільнення Тарана з Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі, яка пізніше виявилася фейком. "Генерал Таран звільнений з посади керівника української сторони СЦКК. Йому оголошено підозру за статтею 111 КК України (Державна зрада)", - було сказано в повідомленні. В РНБО тоді заявили, що їх сторінка в соцмережі була зламана. При цьому офіцери Головного управління розвідки Міністерства оборони України, в якому тривалий час служив генерал Таран, охарактеризували його виключно негативно. Ті з них, хто мав відношення до подій 2015 го року, заявили, що в результаті дій Тарана була зруйнована агентурна мережа української військової розвідки на окупованих територіях Донбасу і багато патріотів потрапили в руки російських спецслужб. "

Натомість журналіст Юрій Бутусов написав: У мережі з'явилися коментарі щодо ймовірного кандидата на пост міністра оборони Андрія Тарана, з обвинуваченнями, що це нібито російський шпигун, якого нібито затримали за звинуваченням в державній зраді. Насправді це брехня".