13 квітень 2024, Субота, 02:34

“Дуля в кишені?” Радників Зеленського спіймали на незнанні етикету

6 Травня 2019г.
595258542602762626464617139199834228785152n

Радників переможця виборів президента України Володимира Зеленського спіймали на порушенні протоколу при спілкуванні з журналістами. Зокрема, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк і член штабу Зеленського Руслан Рябошапка тримали руки в кишенях, коли їм ставили питання представники світової преси.

Цей казус стався в Брюсселі. Фотодоказ опублікував на своїй сторінці у Facebook радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко. Про це Резонанс повідомляє із посиланням на OBOZREVATEL.

"Слухайте, ну це вже не смішно. Від слова "зовсім". Ці "ефективні менеджери" зі штабу одного з кандидатів викликають уже навіть не "занепокоєння". Може, це від перевтоми, а, може, ще від чого, але ці "двоє із ларца" починають задавати новий "тренд від України" для світової дипломатії", — обурився він.

Мартиненко нагадав, що це вже другий прокол соратників Зеленського після події на зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном. Тоді Данилюк просто під час переговорів виклав на стіл два своїх мобільних телефони.

"Дуля в кишені під час брифінгу перед пресою в Брюсселі, що здалеку нагадує один настільний вид спорту в кишеньковому виконанні, швидше нагадує дикунів, але точно не представників цивілізованої європейської країни. Заберіть від мене це. Просто сховайте. Відправте їх шукати "нове місце для адміністрації" десь за місто і не показуйте більше європейцям. Взагалі нікому не показуйте", — дивується Мартиненко з поведінки Данилюка і Рябошапки.

Підсумовуючи, він висловив надію на те, що після інавгурації і вступу в повноваження президента Зеленського зазначені люди більше не будуть ніде представляти Україну.

У коментарях під постом українці також висміяли безглуздий казус з Данилюком і Рябошапкою і залишили з цього приводу безліч жартів.

"Нє, ну ти чьо. Пацики в люди нарешті вибилися. А ти їх так одразу обламуєш. Не по пацанячому якось", - написав народний депутата України Олег Мусій.

Нагадаємо, 18 квітня Зеленський в ефірі програми "Право на владу" представив свою команду. У неї в тому числі увійшли Олександр Данилюк (відповідає за міжнародні відносини, фінансову і банківську політику), а також Руслан Рябошапка (відповідає за правоохоронну і антикорупційну політику). Останній з 2016 по 2017 рік був членом Національного агентства з питань запобігання корупції.

«НОВІ ОБЛИЧЧЯ» СТАРИХ КАДРІВ