22 вересень 2023, П'ятниця, 21:11

Екс-заступник голови КСУ прогнозує впровадження владою в Антикорупційний суд суддів, здатних домовлятися

25 Липня 2018г.
crop

Колишній заступник голови Конституційного Суду, екс-голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал прогнозує, що влада буде впроваджувати в Вищий антикорупційний суд суддів, здатних домовлятися. Про це він сказав у коментарі Українським Новинам.

"Зараз з боку влади буде докладено максимальних зусиль, щоб зробити Антикорупційний суд калікою. Ви ж пам'ятаєте, як проходив закон про Вищий антикорупційний суд у Верховній Раді і що і з ним відбувалося. Зараз інша стадія - формування персонального складу. Чи включать "агентів впливу", які будуть проводити відповідну політику, насичувати цей суд людьми, здатними домовлятися", - сказав він.

З його слів, спеціальні антикорупційні суди створюються, як правило в країнах, де існує проблема з корупцією, і такий суд в Україні не буде зайвим.

"З Антикорупційним судом я вважаю так, якщо вже почали цю роботу, то її потрібно доводити до кінця. В принципі він абсолютно не зайвий, але єдиний момент - спеціальні антикорупційні суди створюються, як правило, в країнах, де існує відповідна проблема. Тобто, якщо так, то з точки зору корупції в країні ми в лайні", - констатував Шаповал.