25 травень 2024, Субота, 09:07

Ексдиректор ДП МОУ «Білоцерківське управління військово-будівельних робіт» постане перед судом

6 Жовтня 2020г.
суд 4

Військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора державного підприємства Міністерства оборони України.

Вказана посадова особа обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 та ч. 3 ст. 191 КК України, тобто у службовому підробленні, а також привласненні та розтраті державного майна.

Про це 6 жовтня Резонансу повідомили у прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою незаконного особистого збагачення за рахунок майна державного підприємства Міністерства оборони України, привласнив 2 одиниці будівельної техніки загальною вартістю понад 102 тисячі грн.

У подальшому він надав привласнену будівельну техніку в оренду третім особам від імені комерційної структури, засновником якої він же й являвся.

В ході досудового розслідування в обвинуваченого вилучено грошові кошти на суму 184 тис грн., на які накладено арешт. Із метою відшкодування завданих збитків прокурором заявлено цивільний позов в інтересах держави.

5 жовтня 2020 військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону обвинувальний акт щодо підозрюваного направлено до Білоцерківського міськрайонного суду.

41133566_SMyoJ-shvyUJs_I4Iwni_o-dS9Qs8h5So2oJb_nDP8M

Резонансу з джерел, наближених до судової влади, стало відомо, що йдеться про колишнє ДП МОУ «Білоцерківське управління військово-будівельних робіт». Діяльність цього держпідприємства було припинено рік тому - 5 вересня.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram