27 травень 2024, Понеділок, 19:08

Ексдиректора кар’єру судитимуть за протиправне видобування вапняку

29 Січня 2021г.
6(954)

Вінницькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора державного підприємства «Мурафський кар’єр» за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 29 січня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, ексдиректор держпідприємства з червня 2015 року по 2019 рік всупереч вимогам Кодексу України про надра та Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, знаючи про те, що у вказаного підприємства спеціальний дозвіл на користування надрами зупинений, а в подальшому анульований, організував, незаконне видобування флюсового вапняку на території Жданівського родовища, яке перебувало в користуванні підприємства.

У результаті зазначених дій незаконно видобуто корисних копалин загальнодержавного значення - вапняку флюсового в кількості 58811 м куб, що становить майже 105 тонн на суму 150 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ у Вінницькій області.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram