27 вересень 2023, Середа, 14:12

Екснардепа Пашинського виправдали за постріл в людину

18 Березня 2021г.
изображение_2021-03-18_190955

Своє рішення суддя пояснив, що кожна людина має право на самозахист. 

У Васильківському суді оголошено виправдальний вирок екснардепу Сергію Пашинському в справі, яка тривала понад чотири роки.

Про це пише Резонанс 18 березня із посиланням на ТСН.

Засідання тривало приблизно годину. Своє рішення суддя пояснив, що кожна людина має право на самозахист.

Нагадаємо, що  у новорічну ніч 2016 року Пашинський з іменного пістолета вистрелив у людину після сварки у ногу. Справа тривала 4 роки.

Колишнього депутата Сергія Пашинського звинувачують за статтею навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. За це йому загрожувало від 5 до 8 років за ґратами.

На минулому засіданні справа кардинально змінилась, адже

Чоловік, якого підстрелив екснардеп Сергій Пашинський, не братиме участь у судовому процесі поранений чоловік заявив, що не має більше претензій до Пашинського та не братиме участі у судовому процесі, а також не вимагає компенсації у суді, адже вже отримав від депутата гроші.

Таку заяву зробив В'ячеслав Хімікус - чоловік забрав позов проти Сергія Пашинського. Він стверджує: зробив це, бо йому заплатили люди від екснардепа. Хоча, натомість, отримав він менше, аніж просив у позові - а там було півтора мільйони гривень.

А от що платив Хімікусу - Пашинський заперечував.

Адвокат Андрій Федур підтвердив, що Пашинського повністю виправдано судом.

Він звернув увагу, що саме прокуратура розслідувала цю справу і добре знала, що С. В. Пашинський не вчиняв злочину. Тому саме в генеральній прокуратурі було прийнято рішення про закриття провадження! Але потім постанова про закриття була скасована, процесуальне керівництво очолив Р. Рябошапка

изображение_2021-03-18_191417

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram