30 травень 2024, Четвер, 02:50

Ексслідчий зі спільниками постануть перед судом через шахрайське заволодіння квартирами в Одесі

31 Березня 2021г.
Eksslidchij Zi Spilnikami Postanut Pered Sudom Cherez Shahrajske Zavolodinnya Kvartirami V Odesi 8 400x250 0c6

До суду скеровано обвинувальний акт відносно організатора та учасників злочинного угруповання, які шахрайським шляхом заволоділи щонайменше 10 об’єктами нерухомості в Одесі загальною вартістю 9,5 млн грн.

Про це повідомляє Резонанс 31 березня із посиланням на ДБР.

Слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві встановили, що колишній слідчий поліції на Одещині, який розслідував шахрайства з нерухомістю, розробив власну злочинну схему, до якої залучив інших співучасників, в тому числі діючого адвоката.

Схема полягала у тому, що на підставі недостовірних документів квартири у новобудовах, які вже були продані, але ще не були зареєстровані на власників, реєструвались членами угруповання на підставних осіб. Потім ці квартири продавали.

Інформацію щодо квартир без зареєстрованого права власності члени групи отримували з державних електронних реєстрів та від інших учасників ринку нерухомості.

Таким чином, члени злочинного угруповання обвинувачуються за статтями шахрайства, зловживання службовим становищем, підроблення документів та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364, ч.ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Їм може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Одеська обласна прокуратура, оперативний супровід – УСР в Одеській області ДСР НП України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram