» Фірма дружини полковника СБУ ошукала громадян на 1,2 млн грн (оновлено)

28 червень 2022, Вівторок, 20:39

Фірма дружини полковника СБУ ошукала громадян на 1,2 млн грн (оновлено)

5 Жовтня 2018г.
36485843_1751057794960104_49856628912029696_n

Прокурори Рівненської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом шахрайського заволодіння коштами громадян 38-річною власницею туристичної фірми міста Рівне. За погодженням із прокуратурою слідчими Рівненського відділу поліції повідомлено жінці про нову підозру за ч.1 ст.190, ч.2 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілим). Про це інформує Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Рівненської області.

У ході досудового розслідування встановлено, що "підозрювана, маючи умисел на незаконне заволодіння чужим майном з корисливих мотивів, облаштувала приміщення офісу щодо надання комплексу туристичних послуг, брала з клієнтів гроші за організацію турів та поїздок за кордон, однак послуги не надавала".

За офіційною інформацією, потерпілими визнано понад 30 мешканців Рівненської, Київської, Волинської областей. У ході досудового розслідування встановлено 30 епізодів злочинної діяльності, загальна сума завданої шкоди внаслідок вчинення злочину становить 1,2 млн гривень.

Рівненським міським судом за клопотанням прокурора продовжено покладені на підозрювану обов’язки прибувати за першою вимогою до суду, прокурора, слідчого; не відлучатися із населеного пункту, в якому вона зареєстрована, проживає, чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду.

Як уточнили у поліції, на банківські рахунки приватного підприємця накладено арешт. Також вилучені паспорти громадянина України та для виїзду за кордон.

Правоохоронці не розголошують прізвище фігуранта кримінального провадження та назву турфірми. За даними Резонансу, йдеться про туристичне агенство "Флорія" та її директорку Флорію Шинкарьову.

За інформацією агенції журналістських розслідувань "Четверта влада", чоловік підозрюваної працює начальником відділу кібербезпеки Рівненського обласного УСБУ. Нещодавно він подав на розлучення.

За даними МВС, у червня 2018 року до поліції звернулися громадяни із заявами про шахрайські дії однієї з рівненських туристичних фірм, які оплатили за путівки, поїздки та організацію турів, однак послуг не отримали.

Наразі правоохоронці Рівненщини скаржаться, що "потерпілі не надають вчасно докази, зокрема квитанції до прибуткового ордеру про сплачені кошти за туристичні послуги", тому "строки досудового розслідування затягуються".

Натомість у потерпілих є низка свої запитань до правоохоронців: