13 квітень 2024, Субота, 14:42

Фотографу зі свят у дитсадках дали 9 років в’язниці за дитячу порнографію

6 Лютого 2023г.


КИЇВ. 6 лютого. Резонанс. Суд засудив до 9 років ув'язнення фотографа з Київської області, який виготовляв дитячу порнографію, працюючи на святах в дитсадках. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на інформацію Офісу Генпрокурора.

Цитата

«Ювенальні прокурори Офісу Генерального прокурора довели в суді вину жителя Київщини у вербуванні малолітніх дівчат з метою їх експлуатації в дитячій порнографії, а також виготовленні, зберіганні та розповсюдженні матеріалів порнографічного характеру, що містить дитячу порнографію (ч. 3 ст. 149, ч. 2 ст. 156, ч. 4, ч. 5 ст. 301 КК України). Його засуджено до 9 років позбавлення волі», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що прокурор довів, що упродовж 2013-2020 років фотограф, який працював на святах в дитсадках в одному з міст Київської області, користуючись довірою вихователів, залишався наодинці з малолітніми дівчатками. Він змушував дітей ставати у змодельовані ним неетичні сексуальні пози та фільмував це для збуту в інтернеті. За весь час чоловік виготовив близько 10 тисяч фото та відео файлів дитячої порнографії.

Також доведено, що засуджений, використовуючи вразливий стан, вербував малолітніх дітей для експлуатації в порноіндустрії. За ці послуги він платив дівчаткам від 100 до 300 грн. У кримінальному провадженні встановлено 43 потерпілі дитини.

«На підставі вироку суду відомості щодо громадянина підлягають внесенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб», - інформує ОГП.

За клопотанням прокурора, вилучену у засудженого чисельну комп’ютерну техніку та фото обладнання конфісковано в дохід держави для потреб Збройних Сил України.

Доповнення

У 2021 році повідомлялося, що у Київській області фотографа підозрюють у розповсюдженні дитячої порнографії, яку він знімав у дошкільних закладах міста Українка.

Жителя Дніпропетровської області судитимуть за домашнє насильство стосовно дітей своїх співмешканок, розбещення та створення дитячої порнографії за їх примусовою участю.