» Генпрокурор дав екс-міністру оборони 24 години для вибачення

07 липень 2022, Четвер, 11:42

Генпрокурор дав екс-міністру оборони 24 години для вибачення

30 Січня 2019г.
hqdefault

Генеральний прокурор вимагає від кандидата в президенти, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка вибачитись впродовж доби за фразу про те, що Юрій Луценко нібито "ховав сина від фронту".

"Я завжди вважав неприпустимим використовувати сім’ї в цілях політичної дискредитації.  Але сьогодні дізнався, що кандидат в Президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Д. Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту. Даю 24 годину «чесному» полковнику для вибачення", - написав Ю.Луценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Генпрокурор повідомив, що його  син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади.

"І поки бравий екс-міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з- під Пєсків в ході оборони ДАПу", - написав генпрокурор.

Ю.Луценко підкреслив, що не вважає службу свого сина в АТО чимось особливим, оскільки це є обов’язком кожного громадянина своєї країни.

"Але поняття честі у мене і мого сина зовсім інші, ніж у цього г...", - написав Ю.Луценко.

СУД ОБЯЗАЛ ПРОКУРАТУРУ РАССЛЕДОВАТЬ ПРЕСТУПЛЕНИЯ ЭКС-МИНИСТРА ОБОРОНЫ ГРИЦЕНКО