Герой резонансних розслідувань став першим заступником міністра у справах ветеранів - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 июнь 2020, Воскресенье, 05:37

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Герой резонансних розслідувань став першим заступником міністра у справах ветеранів

24 апреля 2020г.

Кабінет Міністрів України призначив Олександра Порхуна першим заступником міністра у справах ветеранів. Про це йдеться на Урядовому порталі, передає Резонанс 24 квітня.

"Розпорядженням від 22 квітня 2020 р. № 432-р призначити Порхуна Олександра Володимировича першим заступником Міністра у справах ветеранів України", – сказано в документі за підписом прем’єр-міністра України Дмитра Шмигаля.

«ВЕСІЛЬНИЙ» ПІДПОЛКОВНИК

Як писав Резонанс у лютому 2018 року, "після затримання Павловського виявилось, що його захисником є колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько, прижиттєво канонізований професійними «громадськими активістами» як розум, честь і совість нашої епохи та провідний борець з корупцією в Україні. Так ось, під час прес-конференції, проведеної 16 жовтня 2017 року Каськом і представниками «Трейд комодіті» (у ході якої екс-заступник гепрокурора переконував журналістів, що Павловський живе на саму зарплатню й чистий помислами, як сльоза немовляти) з’ясувалось, що «антикорупціонер» Касько вже є партнером адвокатської кампанії «Василь Кисіль і партнери», найвідомішим представником якої є заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов. А під час обрання Павловському запобіжного заходу прозріли навіть сліпі: бажання взяти заступника міністра оборони на поруки виявив заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський (до 2014 року – Олег Свинарчук) – найближчий бізнес-партнер і товариш Петра Порошенка з юних років. Втім, урешті-решт Павловський був випущений на волю під особисту поруку двох колишніх військовослужбовців – Ігоря Герасименка та Олександра Порхуна".

- І саме це стало приводом для подальшого журналістського розслідування, у ході якого з’ясувалось, що Герой України Порхун є лише «весільним» підполковником, якого разом з майором Герасименком керівники Міністерства оборони використовують для прикриття скандальної корупційної оборудки. А саме: прізвище Порхуна (з його згоди, ясна річ) після йогу виходу у відставку з військової служби було використано для реєстрації громадської організації з пишномовною назвою «Асоціація ветеранів та учасників бойових дій «Купол». Але ні до яких ветеранів чи учасників бойових дій цей «Купол» відношення не має, натомість лише слугує «прокладкою» між Міноборони та скандально відомим ТОВ «Ібіс», що уславилось багатомільйонними подарунками у вигляді зброї для керівників Міністерства внутрішніх справ України й Міністерства оборони України, а зараз за допомогою все того ж Павловського захопило базу олімпійської та паралімпійської підготовки зі стрілецьких видів спорту, яку своїм коштом обладнало й довгі роки утримувало на території військового містечка в Броварах ТОВ «Сапсан-спорт», - стверджував журналіст Володимир Бойко.

У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ ВСЕ ЗА«ІБІС»