30 листопад 2023, Четвер, 16:45

Голова Луганської ОВА: росія посилила вогневий вплив на фронті

27 Серпня 2022г.


КИЇВ. 27 серпня. Резонанс. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що росія посилила вогневий вплив, але оперативні успіхи на фронті в рф відсутні, передає Резонанс.

Цитата

"росія посилила вогневий вплив, але оперативні успіхи на фронті в неї відсутні, людям на окупованих територіях житло ніхто не відновлює – осінь вони зустрічають без вікон", - зазначив він.

Деталі

За останню ніч ворог завдав 23 артилерійських обстрілів, зокрема, застосовував реактивні системи залпового вогню. Здійснив три танкових наступи, завдав чотирьох ракетних ударів.

"Втім, обмежені тактичні досягнення, коли вони в окупантів трапляються, вони не в змозі перетворити в оперативні успіхи – місяцями завмирають на зайнятих позиціях, а подекуди відходять на попередні", - додав Гайдай.

Атаки росіян відбиті від шістьох населених пунктів, розташованих на межі Луганщини і Донеччини. В районах ще шістьох міст і сіл працювала авіація окупанта.

Він також додав, що в окупованих містах регіону не ведеться ніякої підготовки до опалювального сезону.

Нагадаємо 

Російські окупанти перенесли дату проведення псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганської області через відмінну роботу партизанів.