21 липень 2024, Неділя, 17:27

Голові закарпатського обллісгоспу повідомили про підозру

12 Липня 2019г.
Голові закарпатського обллісгоспу повідомили про підозру

Начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерію Мурзі повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду понад 2,6 млн грн збитків.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської обл. За інформацією правоохоронців, підозрюваний разом зі своїм заступником та директором одного з місцевих лісових господарств у 2016 р., зловживаючи службовим становищем, допустили незаконні порубки деревини на території природно-заповідного фонду.

За даними слідства, начальник управління незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП "Ужгородське лісове господарство", на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки.

Як зазначили у прокуратурі, надалі на підставі цих документів на території природно-заповідного фонду було незаконно проведено санітарні рубки. Загальна сума заподіяних збитків, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн.

Прокурор Закарпатської обл. 11 липня повідомив про підозру начальнику управління вказаного відомства. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Раніше відповідно до цієї ж статті було повідомлено про підозру одному із заступників керівника Закарпатського облуправління лісомисливського господарства та директору місцевого лісгоспу. Триває подальше досудове розслідування.