» Головний борець із корупцією на дніпропетровській митниці опинився під слідством

28 червень 2022, Вівторок, 22:33

Головний борець із корупцією на дніпропетровській митниці опинився під слідством

19 Вересня 2018г.
Карна справа

Слідче управління ГУ Нацполіції у Дніпропетровській обл.. розслідує кримінальне провадження проти начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії дніпропетровської митниці ДФСУ Євгена Атаманенка.

Про це свідчить ухвала Індустріального районного суду Дніпропетровська від 28 серпня, повідомляє Резонас із посиланням на видання Наші гроші. Е.Атаманенко підозрюється у незаконному збагаченні.

За даними слідства, протягом 2017-2018 рр. на банківські картки Е.Атаманенка перераховувались кошти з різних невстановлених джерел, які як доходи у деклараціях останнім не відображались. При цьому у своїй декларації за 2017 р. він вказав 198 тис. грн. власного доходу і 33 тис. грн. – дружини.

Крім того, Є.Атаманенко має декілька одиниць коштовної зброї, що не відображена в декларації, користується новим двоповерховим житловим будинком, які на теперішній час не введено в експлуатацію, та низкою авто, що формально належать його близьким родичам – у тому числі новимі Lexus і Mitsubishi.

Усе це дає підстави вважати про наявність в Є.Атаманенка активів у значному розмірі, законність походження яких офіційно не підтверджена. Кримінальне провадження стосовно Є.Атаманенка було розпочате 13 серпня цього року за ч.2 ст.368-2 КК.

Слідство встановило, що посадовець користується власною банківською карткою та картками дружини і своєї матері. Суд 28 серпня надав слідству доступ до банківських даних Є.Атаманенка у Приватбанку.