» Господарський суд Києва розглядає 4 позови військової прокуратури Західного регіону щодо будівництва казарм

21 березень 2023, Вівторок, 06:00

Господарський суд Києва розглядає 4 позови військової прокуратури Західного регіону щодо будівництва казарм

12 Листопада 2018г.
01__6_650x410

Військовою прокуратурою Західного регіону України виявлені порушення щодо невиконання умов договорів генпідрядником, що призводить до незаконного заволодіння бюджетними коштами. Установлено, що між Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та комерційним підприємством укладено договори на виконання робіт із будівництва казарм поліпшеного планування у м. Ужгороді. На виконання умов даних договорів Західним територіальним КЕУ генпідряднику в якості попередньої оплати перераховано бюджетні кошти на загальну суму 2,7 млн грн.

Прес-секретар військової прокуратури Західного регіону України Юлія Галущак розповіла Українському праву: під час здійснення контролю та технічного нагляду за будівництвом установлено, що генпідрядник пропустив всі строки виконання зобов’язань. А роботи, передбачені договорами, виконано лише на суму 131 тис грн. Підкреслено: аналогічні порушення установлені і при виконанні цим же підприємством договору підряду з будівництва казарми у м. Чернівці.

Військова прокуратура Західного регіону України та військова прокуратура Чернівецького гарнізону за даними фактами зареєстрували кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 та ч. 5 ст. 190 КК України. Досудове розслідування триває.

Військовий прокурор Західного регіону України полковник юстиції Віталій Вдовитченко зауважив: у Господарському суді м. Києва розглядають 4 справи за позовами заступника військового прокурора Західного регіону України, пред’явлені до цього ж підприємства в інтересах держави в особі Міноборони України та Західного КЕУ. Мова йде про стягнення невикористаних коштів з попередньої оплати та штрафних санкцій за договорами по будівництву казарм у містах Рівне, Ужгород та Чернівці на загальну суму 4,3 млн грн.