» Європарламент закликав країни ЄС бути готовими до посилення антиросійських санкцій в разі загострення ситуації в Азовському морі

03 липень 2022, Неділя, 14:54

Європарламент закликав країни ЄС бути готовими до посилення антиросійських санкцій в разі загострення ситуації в Азовському морі

25 Жовтня 2018г.
preview_w698zc0

Європейський парламент ухвалив резолюцію, якою закликав країни-члени Євросоюзу в Раді ЄС при необхідності бути готовими посилити санкції проти Росії у разі загострення ситуації в Азовському морі

Європарламент на своєму засіданні у Страсбурзі 25 жовтня закликав країни Європи бути готовими до посилення антиросійських санкцій. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Ракурс.

Російську Федерацію парламентарі закликали негайно припинити блокувати судноплавство в Азовському морі. Якщо Росія продовжить нагнітати ситуацію на Азові, то країни ЄС повинні бути готовими ввести нові санкції проти Москви.

Також Європейський парламент висловив стурбованість побудовою Керченського мосту. На думку депутатів, об'єкт був зведений незаконно, тому вони схвалюють рішення Євроради щодо запровадження обмежувальних заходів стосовно шести компаній, які були залучені до побудови мосту.

Раніше верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що ЄС засуджує будівництво Росією Керченського мосту та блокування судноплавства в Азовському морі.

Як відомо, російські прикордонники протягом останніх трьох місяців незаконно затримують українські судна та не дозволяють їм безперешкодно проходити через Керченську протоку. Таким чином Росія намагається посилити свою присутність в Азовському морі.

Нагадаємо, Росія зосередила в Азовському морі 120 кораблів та катерів. Крім того, днями до порту Азов доправили сторожові кораблі «Сиктивкар» «Кизляр», очікується прибуття корабля «Стерегущий».