» Зловмисники через Facebook торгували сильнодіючими лікарськими засобами

07 липень 2022, Четвер, 10:08

Зловмисники через Facebook торгували сильнодіючими лікарськими засобами

27 Березня 2019г.
N1

Учасникам організованої злочинної групи у складі 3 осіб оголошено підозру у вчиненні злочинів. За результатом розслідування дії двох організаторів злочинної групи та виконавця кваліфіковані за КК України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

З метою отримання нелегального прибутку організатори злочинної групи упродовж 2017-2018 рр. за допомогою спеціального обладнання виготовляли та розповсюджували через Інтернет сильнодіючі лікарські засоби на території Києва та Київської обл.

Вказана речовина у своєму складі містила сильнодіючі лікарські засоби метандієнон та нандролон, які відносяться до групи анаболічних стероїдів, заборонених в обігу.

За процесуального керівництва слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві, які виготовляли та здійснювали масовий продаж.

Злочинне угрупування виявили завдяки спільним зусиллям київської місцевої прокуратури №7, слідчого відділу Подільського УП ГУНП у Києві за матеріалами відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України у Києві та Київській обл.

Надалі в межах кримінального провадження правоохоронці провели ще 7 обшуків, у ході яких вилучили станок та матрицю для нанесення маркування на виготовлену продукцію, понад 95 тис. порожніх флаконів, 90 флаконів з рідинами, які містять у своєму складі сильнодіючі лікарські засоби.