12 квітень 2024, П'ятниця, 18:08

Керівника ГО “Громадській контроль Полтавщини” викрили у корупції

10 Квітня 2019г.
4

Оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області викрили керівника громадської організації у протиправній діяльності. Мета ГО – викриття корупційних схем у Полтавському регіоні.

Проте замість того, щоб викривати злочинні «схеми», її керівник налагодив нові. За невтручання у підприємницьку діяльність будівельної компанії керівник громадської організації вимагав від її представників 459 тисяч гривень «відступних». У разі не сплати коштів – ініціювання перевірок будівництва контролюючими органами та продовження пікетів та перешкоджання будівельним роботам на будмайданчику. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

10 квітня 2019 року працівники слідчого управління Головного управління Нацполіції в Полтавській області, Управління захисту економіки в Полтавській області за процесуального керівництва військової прокуратури Полтавського гарнізону Центрального регіону України затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Заходи з документування та затримання проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст.368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України, - інформує поліція.

Із джерел наближених до судової влади Резонансу стало відомо, що йдеться про ГО "Громадській контроль Полтавщини", утворене 2015 року. Її очолює Андрій Храмов.

У ЗМІ він розповідав, що фінансує проект за власні кошти, які він заробив. Організація, за його словами, налічує близько півсотні осіб, які працюють в різних структурах міста. Також він вихвалявся "особливо тісною співпрацею з правоохоронними органами - прокуратурою, МВС, СБУ".

АКТИВИСТЫ НА ДОВЕРИИ