21 лютий 2024, Середа, 09:25

“Керівника” Луганської ТЕС судитимуть за співпрацю з окупантами

12 Вересня 2022г.


КИЇВ. 12 вересня. Резонанс. До суду скеровано обвинувальний акт щодо так званого "керівника" Луганської ТЕС, який передав представникам окупаційної влади рф майно теплостанції вартістю понад 36 млн грн. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, передає Резонанс.

Цитата

"За процесуального керівництва Київської міської прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колаборанта, який передав майно Луганської ТЕС представникам окупаційної влади російської федерації", - ідеться у повідомленні.

Деталі

За даними слідства, у травні 2022 року після тимчасової окупації м. Щастя колишній керівник департаменту з управління виробництвом Луганської ТЕС ТОВ "ДТЕК Східенерго", діючи з корисливих мотивів та всупереч розпорядження керівництва компанії про тимчасове припинення роботи ТЕС через бойові дії, передав цілісний майновий комплекс теплостанції вартістю понад 36 млн грн окупаційній владі.

Як зазначили, підозрюваний також добровільно надав згоду на те, щоб обійняти посаду керівника Луганської ТЕС.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 111-1 КК України.

Доповнення

Служба безпеки України викрила ще трьох колаборантів на Луганщині, які підтримують ідеї "русского мира" та прокремлівські наративи.