» Керівника слідства податкової міліції одної з областей викрили у хабарництві (оновлено)

04 грудень 2022, Неділя, 20:12

Керівника слідства податкової міліції одної з областей викрили у хабарництві (оновлено)

8 Квітня 2020г.
03

7 квітня 2020 року детективи Національного бюро спільно за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та за сприяння відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області викрили на отриманні 50 тис дол неправомірної вигоди керівника слідчого управління фінансових розслідувань податкової міліції Державної фіскальної служби однієї з областей.

Про це інформує Резонанс із посиланням на ДФС.

Слідством встановлено, що посадовець вимагав та отримав через адвоката-посередника неправомірну вигоду від засновника приватної компанії за прийняття рішення у кримінальному провадженні на користь його підприємства.

Податківця та посередника викрито одразу після передачі їм неправомірної вигоди. Наразі вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

У відношенні керівного складу ДФС області ініційовано проведення службового розслідування, на час якого їх відсторонено від виконання службових обов’язків.

Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро здійснюють із березня 2020 року, - додали у НАБУ.

8 квітня 2020 року за погодження прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено керівнику слідчого підрозділу управління фінансових розслідувань ДФС однієї з областей повідомлено про підозру. Дії посадовця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, - повідомили у САП.

Крім того, за дорученням заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького прокурором вручено повідомлення про підозру адвокату, який виступав посередником в отриманні неправомірної вигоди. Захиснику інкриміновано - пособництво в отриманни неправомирної вигоди в особливо великому розмірі, тобто вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України.

Наразі готуються клопотання про обрання обом підозрюваним запобіжних заходів.

За диним ЗМІ, затриманий - керівник слідчого управління податкової міліції в Київській області Олександр Чепель.