27 травень 2024, Понеділок, 19:50

Керівника служби автомобільних доріг Вінниччини взяли під варту

13 Жовтня 2020г.
1006039 News

9 жовтня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до керівника служби автомобільних доріг Вінницької області запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 3 млн 933 тис 800 грн. Строк дії запобіжного заходу – до 6 грудня 2020 року включно.

Про це повідомляє Резонанс 13 жовтня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України.

У разі внесення застави, на підозрюваного покладаються такі обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому проживає, без дозволу слідчого судді, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі; носити електронний засіб контролю (браслет).

Строк дії ухвали в частині покладених обов’язків – до 8 грудня 2020 року включно.

Нагадаємо, 8 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно із представниками СБУ та під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили керівника Служби автомобільних доріг Вінницької області під час надання неправомірної вигоди в розмірі 200 тис грн голові Вінницької ОДА. За версією сторони обвинувачення, гроші, начебто, передбачалися для вирішення питання про зміну бюджетних видатків. Усього ж розмір запропонованої підозрюваним неправомірної вигоди – 4,2 млн грн.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram