22 лютий 2024, Четвер, 09:40

Херсонська область: у Великій Олександрівці окупанти використовують місцеве населення у якості “живого щита”

9 Вересня 2022г.


КИЇВ. 9 вересня. Резонанс. В окремих районах Херсонської області підрозділи окупантів переходять до тактики терористичних дій щодо місцевих мирних жителів. За наявною інформацією, в населеному пункті Велика Олександрівка російські загарбники використовують місцеве населення у якості “живого щита”. Селище закрите на вʼїзд та виїзд. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Генштаб ЗСУ.

Деталі

У зв’язку з наступом наших військ, в окремих районах Херсонської області підрозділи збройних сил російської федерації переходять до тактики терористичних дій щодо місцевих мирних жителів. Так, за наявною інформацією, в населеному пункті Велика Олександрівка окупанти використовують місцеве населення у якості “живого щита”. Селище закрите на вʼїзд та виїзд.

Підрозділи Сил оборони героїчно утримують займані позиції та не допускають просування ворога. Наші захисники успішно відбили наступ противника в районах населених пунктів Уди, Костянтинівка, Вірнопілля, Плоске, Майорськ, Безіменне та Кам’янка.

Нагадаємо 

Сили оборони ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Завдяки вмілим і злагодженим діям ЗСУ, за підтримки місцевого населення, просунулися майже на 50 км за 3 дні. За даними розвідки, окремі ворожі підрозділи зазнали значних втрат. Окупанти намагаються евакуювати поранений особовий склад та пошкоджену військову техніку в райони населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське.