13 квітень 2024, Субота, 11:54

Віталій Кличко опублікував декларацію про доходи

2 Червня 2020г.
2014 09 12 Vitali Klitschko 9019

Віталій Кличко опублікував декларацію про доходи.

Про це пише Резонанс 2 червня із посиланням на "Znaj.ua".

В документі мер Києва зазначив квартиру площею понад 250 квадратних метрів. Також у Кличка і його сім є право на використання іншої квартири площею 43 квадратних метри, яка записана на його брата Володимира Кличка.

На дружину Кличка записаний будинок площею 700 квадратних метрів, який знаходиться в Лютижі, недалеко від Києва. При цьому вона має право використовувати землю біля цього будинку, яка належить місцевій сільській раді.

Варто відзначити, що в порівнянні з декларацією за 2018 рік, такого права у дружини Кличко не було.

Мер Києва також любить балувати себе дорогими годинниками. У нього є двоє годинників від фірми IWC і двоє від фірми Mont Blanc. Однак найбільше йому подобаються годинники від Frank Muller, яких він вказав цілих три штуки.

Крім того, Кличко має і музичні таланти, певно для їх розвитку він купив рояль Yamaha за 8 мільйонів гривень.

Проте, своєрідною "вишенькою на торті" декларації Кличко є кам'яний годинник з мармуру, які був створений у Франції в ІІ половині ХІХ століття.

На дружину Кличко також записані чотири ювелірні прикраси, серед яких дорогі Tiffany і Bvlgari. Крім того на неї записані і троє годинників, серед яких є виріб від фірми Hublot.

Варто підкреслити, що в декларації Кличко за 2019 рік раптово зникли всі велосипеди, які він так полюбляв. У минулому році він вказав цілих 9 велосипедів, серед яких кілька коштували понад 135 тисяч гривень, що перевищує вартість автомобілів більшості українців.

З транспортних засобів на Кличка записаний мотоцикл вартістю в 600 тисяч гривень і причіп. На його дружину записано два автомобіля Toyota Sequoia 2014 року (1,3 мільйона гривень на момент продажу) і Land Rover Discovery, який був куплений в 2013 році за 640 тисяч гривень.

У минулому році, на посту мера Кличко заробив понад 318 тисяч гривень. З цього можна вирахувати, що в місяць голова Києва повинен отримувати 26 тисяч гривень. Крім цього він отримав майже 700 тисяч гривень від Deutsche Bank від управління грошовими активами.

У минулому році Віталій Кличко позичив своєму брату Володимиру 8 мільйонів гривень і понад півмільйона доларів. У декларації вказано, що у Кличка є 13 тисяч доларів і 24 тисячі євро готівкою. Крім того, в банках він тримає 67 тисяч гривень та 14 тисяч доларів.

Також, Кличко зазначив, що за минулий рік витратив майже мільйон гривень на якісь послуги. Однак які саме, він не вказав.