29 травень 2024, Середа, 22:03

Крах Ан-26 під Чугуєвом: експерти не знайшли порушень при ремонті літака

30 Листопада 2020г.
Images (1)

Порушень, допущених при виконанні ремонтних робіт військового літака Ан-26, який 25 вересня розбився поблизу Чугуєва Харківської області з курсантами на борту, експерти державного концерну "Укроборонпром" не виявили.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив глава "Укроборонпрому" Ігор Фоменко.

Про це повідомляє Резонанс 30 листопада із посиланням на Українські новини.

"410-й завод цивільної авіації, який займався планером і авіонікою. Були проведені внутрішні розслідування, були зроблені певні висновки щодо технологічних процесів. За результатами внутрішніх службових розслідувань не було виявлено порушень з боку процесів і працівників цього заводу", — сказав Фоменко.

Фоменко також зазначив, що ремонтом двигуна літака займалося підприємство "Мотор Січ", проте вона не входить в периметр "Укроборонпрому".

Як повідомляли Українські Новини, урядова комісія з розслідування авіакатастрофи встановила низку помилок екіпажу, що призвели до краху літака Ан-26 в Харківській області.

Крім того, Уруський вважає, що авіакатастрофа військового Ан-26 з курсантами на борту могла статися в тому числі і через людський фактор.

Тим часом було виявлено, що причиною відмови лівого двигуна, що впав під Чугуєвом, стала відмова в роботі одного з блоків системи управління двигуна. Також було виявило наявність грубих порушень в організації польоту.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram