» Кулеба пояснив, чим зумовлені заяви Москви щодо реальної небезпеки третьої світової війни

07 лютий 2023, Вівторок, 00:17

Кулеба пояснив, чим зумовлені заяви Москви щодо реальної небезпеки третьої світової війни

26 Квітня 2022г.
f40665e-kuleba690

 

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що заяви Москви щодо реальної небезпеки третьої світової війни зумовлені передчуттям Росії поразки в Україні.

«Росія втрачає останню надію відлякати світ від підтримки України. Звідси розмови про «реальну» небезпеку Третьої світової. Це лише означає, що Москва відчуває поразку в Україні. Тому світ має ще більше нас підтримати, аби ми перемогли і захистили європейську та глобальну безпеку», – написав Кулеба в твіттері.

Напередодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю російському Першому каналу заявив, що ризики ядерної війни зараз є дуже суттєвими. При цьому, за його словами, принципова позиція Москви полягає в тому, що ядерна війна є неприпустимою.

«…дуже не хотілося б, щоб ці ризики штучно роздмухувалися, а охочих таких чимало. Небезпека серйозна, вона реальна, її не можна недооцінювати», – сказав Лавров.

Глава МЗС Росії сказав, що країни Заходу, постачаючи Україні зброю, фактично ведуть проти Росії «проксі-війну» (війна, в якій дві держави воюють не безпосередньо, а використовуючи як сторони в конфлікті деякі треті країни).